GALICJA-ELTAL S.C.
Menu
Strona głównaNawigacje GPSGARMIN Dezl 560 LMT

GARMIN Dezl 560 LMT

Zapytaj o cenę

Produkt niedostępny
Waga:0.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Nawigacja GARMIN Dezl 560 LMT

Dożywotnie mapy oraz 45 krajów Europy

Posiada zaawansowaną nawigacją przeznaczoną do celów transportu ciężarowego. Zaprojektowane z myślą o kierowcach samochodów ciężarowych urządzenie 560LMT jest wyposażone w duży 5-calowy wyświetlacz, głośniki o zwiększonej głośności i wejście zewnętrznego wideo dla dodatkowej kamery. Rozszerzyliśmy również listę funkcji, uwzględniając ograniczenia prędkości dla samochodów ciężarowych, podświetlanie tras dla ciężarówek i punkty szczególne (POI) dla kierowców ciężarówek. Urządzenie 560LMT polubią nie tylko kierowcy samochodów ciężarowych — kierowcy kamperów docenią możliwość skonfigurowania profilu pojazdu i obliczania tras na podstawie jego wysokości, masy, długości i innych ograniczeń. Urządzenie dezl 560LMT jest przeznaczone dla tych, którzy żyją w trasie.

 

Śledź i raportuj swoje podróże

Dzięki urządzeniu dezl 560LMT rejestrowanie i przechowywanie informacji o podróży jeszcze nigdy nie było łatwiejsze. Po zarejestrowaniu zużycia paliwa urządzenie 560LMT automatycznie rejestruje przejechany dystans w celu monitorowania zużycia paliwa IFTA. Łatwo rejestruj godziny pracy i stan jazdy, a urządzenie 560LMT określi liczbę godzin za kierownicą i automatycznie ostrzeże o naruszeniu dopuszczalnego czasu pracy. Wygodnie eksportuj wszystkie dzienniki w celu lepszego raportowania i śledzenia każdej podróży.

 

Zobacz więcej

Zamontowany w urządzeniu dezl 560LMT ekran dotykowy o przekątnej 5 cali (12,7 cm) i wysokiej rozdzielczości umożliwia szczegółowe wyświetlanie wielu informacji. Możesz śledzić wyraźną, podświetloną trasę dla samochodów ciężarowych na specjalnej mapie (tylko w USA) oraz wyświetlać ostrzeżenia i przypadki naruszenia przepisów dotyczących samochodów ciężarowych. Urządzenie dezl 560LMT jest również standardowo wyposażone w funkcję asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań, która wyświetla fotorealistyczny obraz zbliżających się skrzyżowań w celu naprowadzenia pojazdu na odpowiedni pas w odpowiednim momencie — co jest szczególnie przydatne podczas jazdy po skomplikowanych skrzyżowań autostrad.

 

Nawigacja godna zaufania

W urządzeniu dezl 560LMT zostały uwzględnione punkty szczególne (POI) z katalogu pomocy drogowej National Truck and Trailer Services (NTTS) oraz punkty szczególne dla samochodów ciężarowych Navteq, dzięki czemu lista dostępnych punktów szczególnych jest najbardziej obszerna. Dzięki naszym usługom można wyszukiwać zjazdy z trasy w celu zatrzymania się na postój, znalezienia restauracji, noclegu, miejsc wypoczynkowych i stacji ważenia, dzięki czemu nie trzeba już zgadywać co jest za następnym zakrętem. Po znalezieniu miejsca postojowego dla samochodów ciężarowych można wyświetlić listę usług oferowanych w danej lokalizacji, takich jak łączność Wi-Fi, prysznice i wagi dla ciężarówek.
Dostarczane wraz z bezpłatnymi, bezterminowymi aktualizacjami map i subskrypcją komunikatów drogowych

Dzięki bezpłatnym, bezterminowym aktualizacjom map1 i informacji o ruchu2 będziesz mieć zawsze w zasięgu ręki najbardziej aktualne mapy, punkty szczególne oraz dane nawigacyjne. Aktualizacja informacji drogowych odbywa się nieustannie, a uaktualnienia map są dostępne do pobrania do 4 razy w roku. Obie funkcje zaczynają działać od razu po rozpakowaniu urządzenia — bez subskrypcji, opłat za aktualizacje i dat wygaśnięcia.
Poznaj technologię nüRoute™ oraz funkcje trafficTrends i myTrends

Urządzenie dezl 560LMT wyposażone jest w technologię nüRoute z funkcją trafficTrends oferującą archiwalne dane o ruchu oraz funkcją przewidywania trasy myTrends. Dzięki funkcji trafficTrends urządzenie dezl 560LMT automatycznie uzyskuje informacje o natężeniu ruchu w ciągu dnia, aby lepiej wyznaczać trasy i precyzyjniej szacować czas przybycia w oparciu o porę dnia i dzień tygodnia. Dzięki funkcji myTrends, przy zapisywaniu regularnie wybieranych celów podróży w Ulubionych urządzenie dezl 560LMT po jakimś czasie będzie samo wiedziało, dokąd się wybierasz, nawet jeśli nie podasz celu! Urządzenie podaje czas przybycia i ważne informacje o ruchu drogowym. Dlatego urządzenie dezl 560LMT pomoże Ci dotrzeć wszędzie na czas — czy jedziesz do lub z pracy, czy na cotygodniowe spotkanie. Nie jest wymagana subskrypcja ani dodatkowe opłaty.
Poznaj drogę

Dzięki szczegółowym mapom obejmującym wskazówki głosowe z wymową nazw ulic, urządzenie dezl 560LMT umożliwia wyspecjalizowane wyznaczanie tras z uwzględnieniem ograniczeń dla samochodów ciężarowych w USA i w Kanadzie (możliwość dostosowania wysokości, masy, długości, szerokości i przeznaczenia do przewozu materiałów niebezpiecznych). Wystarczy wprowadzić wymiary i ograniczenia ładowności, a urządzenie dezl 560LMT poprowadzi Cię zgodnie z wymaganiami. Wbudowana funkcja Planowanie podróży umożliwia tworzenie tras z wieloma postojami oraz planowanie i zapisywanie przyszłych podróży.

Jedź bezpiecznie

Droga nie jest najlepszym miejscem na niespodzianki, dlatego dzięki urządzeniu dezl 560LMT uzyskasz informacje o warunkach na drodze przed Tobą, takich jak ostre zakręty, silny wiatr oraz ograniczeniach m.in. wjazdu z przyczepami lub przewozu materiałów niebezpiecznych. Pole stopnia nachylenia wyświetlane na mapie umożliwia kierowcom przewidywanie zjazdów i podjazdów i odpowiednie dopasowanie przełożenia. Ograniczenia prędkości dla samochodów ciężarowych są wyświetlane, gdy są niższe od ogólnego ograniczenia prędkości; istnieje również możliwość poprawienia ograniczenia prędkości w urządzeniu 560LMT, aby wyświetlane dane były zawsze aktualne.
Prowadź rozmowy przez zestaw głośnomówiący

Urządzenie dezl 560LMT jest wyposażone w bezprzewodową technologię Bluetooth®, wbudowany mikrofon i głośnik, które pozwalają prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący. Wystarczy sparować urządzenie ze zgodnym telefonem z funkcją Bluetooth i rozmawiać przez zestaw głośnomówiący za pośrednictwem modelu 560LMT, będąc skupionym na drodze. Numery wybiera się po prostu za pomocą klawiatury na ekranie dotykowym urządzenia dezl. Aby odebrać połączenie, wystarczy dotknąć ekranu i zacząć mówić do wbudowanego w urządzenie mikrofonu. Pozwala to w bezpieczny i wygodny sposób wybierać numery kontaktów i punkty szczególne poprzez jednokrotne dotknięcie ekranu.


W PUDEŁKU


  • dēzl 560T
  • Fabrycznie załadowane mapy Europy
  • Bezterminowa subskrypcja map¹ i komunikatów o ruchu² (informuje o niej oznaczenie „LMT” umieszczone na pudełku po numerze modelu)
  • Odbiornik komunikatów drogowych FM z przewodem zasilającym 12/24 V
  • Przenośny uchwyt uniwersalny
  • Kabel micro-USB
  • Skrócony podręcznik użytkownika
  • Załadowany katalog pomocy drogowej National Truck and Trailer Services (NTTS)

DANE TECHNICZNE


Własności fizyczne i działanie:

Wymiary urządzenia, szer. x wys. x gł.: 13,7 x 8,3 x 1,5 cm (5,4 x 3,3 x 6 cali) (szer. x wys. x gł.)
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: 11,1 x 6,3 cm (4,4 x 2,5 cala) (szer. x wys.), przekątna 5 cali (12,7 cm)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: 480 x 272 pikseli
Typ wyświetlacza: Kolorowy wyświetlacz TFT WQVGA z białym podświetleniem
Waga: 192,0 g (6,8 uncji)
Bateria: bateria litowo-jonowa
Czas działania baterii: do 4 godz.
Wodoszczelny: nie
Bardzo czuły odbiornik: tak

Mapy i pamięć:

Mapa bazowa: tak
Fabrycznie załadowane mapy ulic: tak
Includes lifetime map updates: tak
Możliwość dodawania map: tak
Wbudowana pamięć: wewnętrzny dysk SSD
Możliwość używania kart z danymi: Karta microSD™ (do nabycia osobno)
Waypointy/ulubione/pozycje: 1000
Trasy: 15

Funkcje:

Komunikaty głosowe (np. „Skręć w prawo za 200 m”): tak (wewnętrzny głośnik)
Wymowa nazw ulic (np. „Skręć w ulicę Dębową za 200 m”): tak
Nawigacja sterowana głosem (obsługa urządzenia przy użyciu poleceń głosowych): nie
Asystent pasa ruchu (wskazuje prawidłowy pas ruchu): tak (z widokiem skrzyżowań)
trafficTrends™ (calculates routes based on predicted traffic flow): tak
myTrends™ (predicts routes based on user's navigation behavior): tak
Widok budynków 3D (wyświetla budynki w 3 wymiarach): nie
Automatyczne sortowanie wielu celów podróży (zapewnia najkrótszą trasę): tak
Automatyczne ponowne wyznaczanie trasy (szybkie obliczanie zjazdu z trasy i objazdów): tak
Wybór konfiguracji trasy (najszybsza, najkrótsza, bezdroże): tak
Unikanie tras (autostrad, dróg płatnych itp.): tak
Technologia Bluetooth® (połączenie z telefonem w celu dzwonienia bez użycia rąk): tak
Zgodność z radiowymi komunikatami drogowymi: tak (w zestawie odbiornik i bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych)
Zgodność z XM® Navtraffic & Radio w USA: nie
Wskaźnik ograniczenia prędkości (wyświetla ograniczenie prędkości dla większości głównych dróg w USA i Europie): tak
Gdzie jestem? (znajdź najbliższy szpital, posterunek policji, stację benzynową, najbliższy adres i skrzyżowanie): tak
Garmin Locate™ (oznacza pozycję po zdjęciu z uchwytu samochodowego): tak
ecoRoute™ (obliczanie trasy najefektywniejszej pod względem zużycia paliwa): tak
Klawiatura Qwerty lub ABC (układ klawiatury do wyboru): tak
Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych): tak
Zgodność z pojazdami Garmin Garage™ (pobieranie ikon w kształcie pojazdów do urządzenia): tak
Zgodność z komunikatami głosowymi Garmin Garage™ (pobieranie własnych głosów do urządzenia): tak
Nawigacja do zdjęć (nawigacja na podstawie zdjęć oznaczonych znacznikami geograficznymi): tak
Zegar dla całego świata, konwerter jednostek i walut, kalkulator: tak
Przeglądarka zdjęć: tak
Odtwarzacz MP3: nie
Odtwarzacz książek audio: nie
Nadajnik FM: nie
Gniazdo słuchawkowe/wyjście audio: nie
Garmin Lock™ (zabezpieczenie przed kradzieżą): tak
Ekran dotykowy: tak
Możliwość używania na motocyklu: nie
Do użytku w ciężarówkach: tak
Obsługa funkcji geocache: nie
Do użytku na morzu: nie
Dodatkowe:

To urządzenie pamięci masowej USB jest zgodne z systemem operacyjnym Windows® 2000 i nowszymi oraz Mac® OS X 10.4 i nowszymi.


Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
...jest pusty

Powiadomienia

GARMIN Dezl 560 LMT

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Galicja-Eltal S.C. (@galicjaeltal)

Użytkownik Allegro
0.00% Pozytywnych komentarzy
Typ
Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie
Polecam
0
0
Nie polecam
0
0
Zgodność z opisem
Obsługa kupującego
Czas wysyłki
Koszt wysyłki
Pokaż listę aukcji
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.